Вести што го содржат тагот Ице Соколески

ВИДЕО: Шампионска фризура на Ице Соколески

Тренерот на голманите во битолскиот тим мораше да плати за освоената шампионска титула

Прочитај повеќе

​Соколески асистент во „Еурофарм“

Досегашниот тренер на „Прилеп“, од денеска е со нова улога, асистент на Илија Темелковски во „Еурофарм“.

Прочитај повеќе

Промоција на новиот Прилеп

Прилеп ги претстави новите играчи на јавноста

Прочитај повеќе