Вести што го содржат тагот Тренер

Исланд „краде“ тренер од Норвешка?

Исланд има опасна калкулација за позицијата селектор

Прочитај повеќе

Ги одби еднаш, втор пат, а потоа го прочита меилот...

Ал Сафа знае како се отвораат железни врати и тоа без збор

Прочитај повеќе

ПСЖ му најде нов асистент на Раул

Хота Гонзалез заминува, доаѓа екс голман на неговото место

Прочитај повеќе

Сѐ е во ред со тренерот Андоновски

Тренерот на охридскиот тим се чувствува добро, нема посериозен здравствен проблем

Прочитај повеќе

Од Битола до Токио, Валтер си најде нов клуб

Ларс Валтер не губеше време

Прочитај повеќе