Вести што го содржат тагот Тренер

Дејвис го „откачи“ Пик Сегед

Унгарците имаат тренер за 2024, но немаат тренер за до 2024

Прочитај повеќе

Јакобсен селектор до 2030!

Нов договор за данскиот селектор

Прочитај повеќе

Матлиески на кормилото на ГРК Тиквеш

Кавадарчани ќе имаат нов тренер од понеделник

Прочитај повеќе

Стартува „Тренерскиот челинџ“, што треба да знаете?

Во недела ќе биде промовирана новата опција на теренот - Да се предизвика судиска одлука

Прочитај повеќе

Флензбург го отпушти тренерот

Три големи порази за само осум дена

Прочитај повеќе