Вести што го содржат тагот Тренер

ПСЖ му најде нов асистент на Раул

Хота Гонзалез заминува, доаѓа екс голман на неговото место

Прочитај повеќе

Сѐ е во ред со тренерот Андоновски

Тренерот на охридскиот тим се чувствува добро, нема посериозен здравствен проблем

Прочитај повеќе

Од Битола до Токио, Валтер си најде нов клуб

Ларс Валтер не губеше време

Прочитај повеќе

Украински тренер почина на терен

Помош добил веднаш, но не успеале да го вратат во живот

Прочитај повеќе

ПИК Сегед нуди 100.000 евра за тренер

Унгарците почнаа да стануваат очајни во потргата по замена за Карлос Пастор

Прочитај повеќе