Вести што го содржат тагот Тренер

Украински тренер почина на терен

Помош добил веднаш, но не успеале да го вратат во живот

Прочитај повеќе

ПИК Сегед нуди 100.000 евра за тренер

Унгарците почнаа да стануваат очајни во потргата по замена за Карлос Пастор

Прочитај повеќе

Валтер веќе не е тренер на Е. Пелистер

Битолчани ќе имаат нов тренер, се разделија со Данецот

Прочитај повеќе

Ненадиќ отстранет од тимот

Српскиот бек наводно е во конфликт со сонародникот тренер

Прочитај повеќе

Раул останува тренер на ПСЖ

Пари Сен Жермен реши да го задржи тренерот уште две сезони

Прочитај повеќе