Вести што го содржат тагот Отказ

Почна „распадот“ на Германија!

Почнаа отказите во германската репрезентација

Прочитај повеќе

Дејвис доби отказ од Веспрем!

Поранешниот вардаров тренер е одлободен од сите должности во унгарскиот вице-првак

Прочитај повеќе

Олимпијадата доби зелено светло за - отказ!

Олимписките игри во Токио, можеби нема воопшто да се одржат

Прочитај повеќе

Кастамону и Томсен се разделија

Резултатите не беа според вкусот на турскиот тим

Прочитај повеќе

Норвешка (пак) се откажува од ЕП 2020?

Норвешка повторно размислува за отказ на ЕП 2020

Прочитај повеќе