Вести што го содржат тагот Соопштение

ВАРДАР: Жалби за судење се изговор за немоќ

Вардар со соопштение се осврна на минатиот викенд

Прочитај повеќе

Чкембари до управата: Да го имавте тоа малку во вас, што ние ги имаме за клубот

Битолската навивачка група реагираше на соопштението на управата на Еурофарм Пелистер

Прочитај повеќе

Е. Пелистер: Од такви индивидуи не сакаме ни помош ни поддршка

Битолскиот клуб реагираше на вчерашните настани

Прочитај повеќе

Соопштение на Вардар и Е. Пелистер: Нека победи спортот

Заедничко соопштение на Вардар и Е. Пелистер пред дербито

Прочитај повеќе

Потребно е единство, сензации никому нема да донесат ништо добро

Поразите болат, но екипата е сплотена

Прочитај повеќе