Вести што го содржат тагот Радовиш

Радовиш убедливо до нови бодови

Нови три бода за Радовиш во битка за плеј оф

Прочитај повеќе

Охрид го разби Радовиш

Гостите во Охрид пристигнаа со само 10 играчи!

Прочитај повеќе

Радовиш ќе го задржи новиот голман

Младиот голман ќе добие шанса во екипата на Радовиш

Прочитај повеќе

И во Радовиш има позитивни случаи

По информацијата за позитивни случаи во КЛ7 на тестирање замина и тимот на Радовиш

Прочитај повеќе

КЛ7 издржа само едно полувреме

Радовиш не дозволи второ изненадување, запишани првите бодови сезонава

Прочитај повеќе