Вести што го содржат тагот Унгарија

Сегед пушта понуди на сите страни

Нова трансфер шпекулација поврзана со унгарскиот клуб

Прочитај повеќе

Стигна засилувањето за ПСЖ

„Новиот“ играч дебитираше со пет гола од шест обиди

Прочитај повеќе

Не било лесно да се организира женско ЕП

Се распаѓа коалицијата Австрија, Унгарија и Швајцарија

Прочитај повеќе

Ѓер изненади, одбра дански тренер

Не норвешки, туку дански тренер на клупата на поранешниот европски шампион

Прочитај повеќе

Словенија ја испрати Данска во полуфинале

Второ големо разочарување на ЕП. Словенија го уништи полуфиналниот сон на Шведска

Прочитај повеќе