Вести што го содржат тагот Подготовки

Кузмановски стигна, тимот е комплетен

Репрезентацијата продолжи со подготовките во Скопје

Прочитај повеќе

Романките се спремаат на „Трофеј Карпати“

Противникот на Македонија организатор на силен турнир

Прочитај повеќе

Шампион (ис)трча кон новата сезона

Женскиот кадетски ракомет е во тренд деновиве, на терен се и екипите што ги произведуваат репрезентативките

Прочитај повеќе

Алкалоид почна со тренинзи

Новиот суперлигаш го одработи првиот тренинг

Прочитај повеќе

Битолчани го заземаа Маврово

Двата битолски тима предничат во предсезонските подготовки

Прочитај повеќе