Вести што го содржат тагот Криштопанс

Ол стар место за Криштопанс

Најдобрите од претпоследното коло на ЛШ

Прочитај повеќе

Кавтичник претходница на Криштопанс

ПСЖ бара начин како да ја пополни празнината што ќе настане по заминувањето на Степачиќ

Прочитај повеќе

Криштопанс потпиша за ПСЖ

Летонецот потпиша тригодишен договор со ПСЖ

Прочитај повеќе

Степанчиќ си оди, Криштопанс чекор поблиску до ПСЖ

Хрватскиот ас си оди од ПСЖ и му отвора врата на Даинис Криштопанс од Вардар

Прочитај повеќе

Криштопанс на радарот на ПСЖ?

Раул Гонзалез наводно сака да го замени Лука Степанчиќ со Даинис Криштопанс

Прочитај повеќе