Вести што го содржат тагот Алкалоид

Алкалоид го среди Динамо и ќе игра за пехар

Алкалоид игра на турнирот „Трофеј Нови Београд“ во Србија. Денеска се сретна до Динамо Панчево

Прочитај повеќе

Алкалоид го разби Тулуз

Турнир за млади категории во Франција

Прочитај повеќе

Младиот Алкалоид го преслуша Хихон

Младиот тим на Алкалоид со победа стартуваше на турнирот во Нант

Прочитај повеќе

Младиот Алкалоид на турнир во Нант

Младите ракометари на Алкалоид денеска почнуваат учество на турнир во Франција

Прочитај повеќе

Алкалоид промаши победа над Хапоел

Прв меч на Алкалоид на турнирот во Белград

Прочитај повеќе