Вести што го содржат тагот Селектор

РФМ одбра да оди по нов пат

Новиот селектор најави поконкретни потези и промени во играчкиот состав на сениорската репрезентација

Прочитај повеќе

Селекторот ќе биде промовиран во недела

Сениорите селектор ќе добијат во недела

Прочитај повеќе

Брестовац ја презема машката репрезентација

Комисијата за избор на селектор ги отвори ковертите од конкурсот за селектор

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Полска добива селектор, Татабања купи нов репрезентативец

Бидете во тек со најновите настани во Европа

Прочитај повеќе

Конкурсот заврши, неделава добиваме селектор

РФМ е на ред да пресече и да одбере селектор на машката сениорска репрезентација

Прочитај повеќе