Вести што го содржат тагот Селектор

Цветковиќ: IQ тест, па селектор

Јовица Цветковиќ жестоко против раководството на српскиот ракомет

Прочитај повеќе

Врањеш нов селектор на Словенија?

Словенечките медиуми веќе го „промовираа“ Швеѓанецот за наследник на Веселин Вујовиќ

Прочитај повеќе

Се бараат жртви по историскиот дебакл

Романките на удар на јавноста, селекторот одамна „отпишан“

Прочитај повеќе

Брестовац во четврток со прв список за ЕП 2020!

Уште два дена има до крајниот рок за пријавување на играчи за ЕП 2020

Прочитај повеќе

Германскиот селектор доби јуниорска помош

Кристијан Прокоп доби нов тренер на клупата

Прочитај повеќе