Вести што го содржат тагот Квалификации

Данска со сите ѕвезди против Македонија

Светскиот првак ќе биде со посилен состав отколку на СП

Прочитај повеќе

Миркуловски: Спремен сум да играм и против Данска

Филип Миркуловски ќе има двојна улога во машката сениорска репрезентација

Прочитај повеќе

Дамите од Финска се откажаа, ќе ги следат ли и мажите?

Можно ли е Македонија да остане со еден противник помалку во квалификациите за ЕП 2022?

Прочитај повеќе

Се тапка патеката кон ЕП 2022

Германија и Португалија практично се пласираа на ЕП по победите над Австрија и Исланд

Прочитај повеќе

ЕП 2022: Дваесет натпревари во пресрет на СП

Квалификации за ЕП 2022

Прочитај повеќе