Вести што го содржат тагот ЛШ

Двата дански топ тима во нокаут борба, каде да гледате?

ГОГ против Алборг, меч што не се пропушта

Прочитај повеќе

Историско фијаско на ПИК Сегед

Во нокаут меч од Лигата на шампионите се сретнаа Пик Сегед и Веспрем

Прочитај повеќе

Висла го расплака ППД Загреб

Тежок удар доживеа хрватскиот шампион во групната фаза на ЛШ

Прочитај повеќе

ЛШ за гурмани: ПСЖ - Веспрем, каде да гледате?

Лига на шампионите, познати имиња ќе бидат вечерва на теренот

Прочитај повеќе

Порто елиминиран, Висла и Загреб се туркаат пред последниот вагон

Веспрем ги сруши надежите на Никола Митревски и неговите соиграчи за пласман во плејоф на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе