Вести што го содржат тагот Трилер

US (2019, Trailer)

Нова хорор приказна од режисер со Оскар во резимето

Прочитај повеќе

Glass (2019)

Брус Вилис и Самуел Л. Џексон, повторно во тандем...

Прочитај повеќе

MODUS (TV SERIES)

Крими серија од осум епизоди

Прочитај повеќе

ACCIDENT MAN (2018)

Акционен филм за разбивање на време

Прочитај повеќе

The Haunting of Hill House (TV 2018)

Една од подобрите ТВ Серии во 2018

Прочитај повеќе