Вести што го содржат тагот Ждрепка

Ѓ. Петров носител, другите во втор шешир

Европски купови во женска конкуренција

Прочитај повеќе

Извлечени групите, како ќе изгледа новата Прва лига

Ждрепка за екипите од Прва лига

Прочитај повеќе

Прва лига спремна за ждрепка

Првата лига следната сезона со 20 екипи

Прочитај повеќе

СП 2023: Македонија во многу тешка група

Ждрепка за СП 2023, Македонија ги доби противниците за следниот мундијал

Прочитај повеќе

ЛИНК: Македонија денеска во мундијалска ждрепка

Денеска ќе се одржи ждрепката за СП 2023. Македонија ќе ги добие противниците од групната фаза

Прочитај повеќе