Вести што го содржат тагот Ждрепка

Вака (ќе) изгледаат шеширите за ждрепката за ЕП 2024

Ги поделивме учесниците на ЕП, користејќи ја формулата на ЕХФ за одредување на шеширите

Прочитај повеќе

Златните кадети добија противници за СП

Македонските кадети ги добија мундијалските противници

Прочитај повеќе

Познати групите: Кој со кого во Куп на Македонија?

Извлечени групите во Купот на Македонија

Прочитај повеќе

Куп на Македонија: Носители, шешири, систем на играње...

Ждрепка за Куп на Македонија

Прочитај повеќе

РФМ најави ждрепка за Плеј оф и Плеј аут

Утре ќе биде извршена ждрепката за Плеј оф и Плеј аут

Прочитај повеќе