Вести што го содржат тагот Антонио Ортега

Антонио Ортега: Кај вас е секогаш тешко

Тренерот на Хановер за g-sport.mk ја искоментира групата во ЕХФ Куп

Прочитај повеќе

Угалде си оди од Веспрем

Манасков и Штрлек станаа пресилна конкуренција за Шпанецот

Прочитај повеќе

Ортега го презема Хановер

Шпанските тренери немаат никаков проблем да си најдат ангажман

Прочитај повеќе