Вести што го содржат тагот Жарко Пешевски

​Ојлески во Еурофарм, Пешевски во Металург

Македонскиот репрезентативец Гоце Ојлески се враќа од Романија и ќе биде нов член на Еурофарм. Металург продолжи со пикерот

Прочитај повеќе