Вести што го содржат тагот Загреб

ППД Загреб против Митревски за бод и следна фаза

Загреб со бод ќе се пласира во елиминациите

Прочитај повеќе

На ППД Загреб сега му ги загубија куферите

Историско стана патувањето на ППД Загреб во Порто

Прочитај повеќе

Дибиров ќе игра и на 42 години, потпиша нов дил со Загреб

Неверојатниот Русин потпиша нов договор со ППД Загреб

Прочитај повеќе

Откажан дуелот во Порто, Загреб заглави на аеродром

Загреб не можеше да стигне навреме во Порто

Прочитај повеќе

Загреб на вардаров погон до бод во Букурешт

ППД Загреб се препороди под водство на Голужа. Втор меч по ред во ЛШ е непоразен

Прочитај повеќе