Вести што го содржат тагот Повреда

Хендикеп за КЛ7, се повреди Џигероски

Јуниорскиот репрезентативец ќе паузира подолго време, можеби и до крајот на сезоната

Прочитај повеќе

Мешков остана без еден пикер

Мешков Брест подолго време ќе биде без услугите на еден од пикерите

Прочитај повеќе

Карабатиќ го пропушта ЕП 2020?

Лоши вести за фановите на француската репрезентација

Прочитај повеќе

Карачиќ се повреди, ќе стигне ли до ЕП?

Поранешниот играч на Вардар не го доигра мечот со Мешков Брест

Прочитај повеќе

Опериран бекот на Е. Работник

Леворакиот бек на битолскиот тим денеска беше опериран

Прочитај повеќе