Вести што го содржат тагот Повреда

Норвешка остана со еден десен бек

Норвешка има три врвни десни бека, но ќе може да смета само на еден

Прочитај повеќе

Митревски и Поповски минаа добро

Двајцата ракометари што беа поштедени на првата средба со Кувајт, можеби уште вечерва ќе ги видиме на терен

Прочитај повеќе

Митревски денеска на прегледи

Голманот на македонската репрезентација е на поштеда

Прочитај повеќе

Мирхол е дефинитивно аут од ЕП!

Норвешката ракометна легенда нема да игра на домашното ЕП

Прочитај повеќе

Шок за Португалија: Најдобриот го пропушта ЕП!

Португалија без најпознатиот играч оди на ЕП

Прочитај повеќе