Вести што го содржат тагот Повреда

Барса без Циндриќ во февруари

Хрватскиот бек ќе ги пропушти следниве неколку натпревари

Прочитај повеќе

Норвешка одново остана со еден десен бек

Се рехабилитираше за настап на ЕП и одново се повреди

Прочитај повеќе

Штета, Велко Маркоски го пропушта ЕП

Скопските прегледи дадоа ист резултат како љубљанските

Прочитај повеќе

Голем хендикеп за Црна Гора

Новиот играч на Загреб се повреди на дуелот со Словенија

Прочитај повеќе

Червар на нови маки, четврта повреда во Хрватска

Откако почнаа подготовкит на Лино Червар му се повредија четири играчи

Прочитај повеќе