Вести што го содржат тагот Струга

Супер лига: Дебитантите ќе делат мегдан, езерско дерби вечерва

Денеска се играат два дерби меча. Дебитантите во Скопје, езерското дерби во Охрид

Прочитај повеќе

ЛИНК: Струга против Голден Арт КЛ7 и Јуниор КВ против Астраион

Вечерва се играат уште два натпревари од машката Супер лига

Прочитај повеќе

Струга со цел плен од Струмица

Струга победи и на вториот натпревар во Супер лигата

Прочитај повеќе

Струга има седум Ковид позитивни!

Групата „А“ покосена од Корона

Прочитај повеќе

Струга со пресврт до први бодови

Најинтересниот натпревар се играше во Струга

Прочитај повеќе