Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

ЛШ: ЧСМ ќе менува тренер

Не им оди на екс вардарките во Романија

Прочитај повеќе

Се најде јунак во Романија

ЧСМ Букурешт втор пат губи во Романија во рамки на еден месец

Прочитај повеќе

ЧСМ без Лекиќ подобра од Будуќност

Контролен натпревар во Подгорица на два тима што ќе играат во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЧСМ Букурешт има нов тренер

Швеѓанецот ќе биде деветтиот тренер за четири сезони

Прочитај повеќе

Тисељ на клупата на ЧСМ Букурешт?

Романците блиску до договор со словенечкиот тренер

Прочитај повеќе