Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

Џомба во финале на Челинџ

Георгиевски ќе се бори за пехарот во Челинџ Куп

Прочитај повеќе

Гоце Џомба Георгиевски вратен од руски аеродром

ЧСМ победи во Русија без македонскиот репрезентативец

Прочитај повеќе

ЧСМ Букурешт освои еден пехар

Романскиот шампион на крајот остана да се радува само на победа во Националниот Куп

Прочитај повеќе

Kристина Неагу се договори со ЧСМ Букурешт

Следната недела ќе биде официјалната промоција

Прочитај повеќе

Цвијиќ ќе игра со една нога за ЧСМ Букурешт

Поранешната Вардарка ќе игра со повредено колено против Мец

Прочитај повеќе