Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

Лекиќ на операција, ЧСМ ја загуби титулата

Големи проблеми во ЧСМ. Лекиќ во среда на операција

Прочитај повеќе

Џомба во финале на Челинџ

Георгиевски ќе се бори за пехарот во Челинџ Куп

Прочитај повеќе

Гоце Џомба Георгиевски вратен од руски аеродром

ЧСМ победи во Русија без македонскиот репрезентативец

Прочитај повеќе

ЧСМ Букурешт освои еден пехар

Романскиот шампион на крајот остана да се радува само на победа во Националниот Куп

Прочитај повеќе

Kристина Неагу се договори со ЧСМ Букурешт

Следната недела ќе биде официјалната промоција

Прочитај повеќе