Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

ЧСМ Букурешт освои еден пехар

Романскиот шампион на крајот остана да се радува само на победа во Националниот Куп

Прочитај повеќе

Kристина Неагу се договори со ЧСМ Букурешт

Следната недела ќе биде официјалната промоција

Прочитај повеќе

Цвијиќ ќе игра со една нога за ЧСМ Букурешт

Поранешната Вардарка ќе игра со повредено колено против Мец

Прочитај повеќе

Шундо без 1/4 финале, Џомба блиску до полуфинале

Констанца беше лоша кога требаше да е најдобра. ЧСМ е пред полуфинале

Прочитај повеќе

Уште една екс Вардарка во ЧСМ Букурешт

Уште еден играч што играше во Вардар следната сезона ќе игра во Букурешт

Прочитај повеќе