Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

Нов тренер за Георгиевски во ЧСМ Букурешт

ЧСМ Букурешт не може да најде замена за Шундовски. Сменет и втор тренер, а решението го најдоа во Португалија

Прочитај повеќе

И Лазовиќ на пат кон Букурешт?

Најновите шпекулации велат дека не три, туку четири ракометарки на Вардар ќе го засилат ЧСМ Букурешт

Прочитај повеќе

ЧСМ го бара селекторот на Црна Гора

Романците сакаат да го вратат на клупа Швеѓанецот

Прочитај повеќе

ЧСМ Букурешт го избрка тренерот!

ЧСМ Букурешт нема нерви и трпение. Два-три слаби натпревари и приказната завршува...

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕР БОМБА: Гулден потпиша за Брест

Францускиот клуб потпиша со можеби најдобриот светски играч во моментов

Прочитај повеќе