Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

ЧСМ и доделил отказ на сред терен

Класа не се купува со пари, или ја имаш или ја немаш

Прочитај повеќе

Вардар преку Ростов до финале во ЛШ

Вардар го доби противникот за Фајнал фор турнирот во Будимпешта

Прочитај повеќе

ЛШ нема со што да изненади

Уште во октомври, по само две одиграни кола успеавме да ги погодиме патниците за Будимпешта

Прочитај повеќе

Кога ќе се налути ЧСМ Букурешт...

ЧСМ Букурешт одигра најдобро кога им беше најпотребно

Прочитај повеќе

Кој ќе падне? Мец или управата на ЧСМ

Романците ќе бараат одговорност за потрошените пари ако нема резултат

Прочитај повеќе