Вести што го содржат тагот ЧСМ Букурешт

Женскиот „Ф4“ без ЧСМ, Ростов, Будуќност?

Нема да има случај женски Сагосен со Андреа Лекиќ

Прочитај повеќе

Георгиевски: ЧСМ сака да ме задржи, но...

Прекинот на сезоната ги измешува сите планови и го менува начинот на живот

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ ЖЕНИ: Нов клуб за Марта Манге, Николиќ...

Трансфери во женскиот евро-ракомет

Прочитај повеќе

ЧСМ спрема нов тренерски хаос

Според романските медиуми ЧСМ му донесе помошник на тренерот, ама тоа не е кој било

Прочитај повеќе

ЧСМ игра за спас на клубот

ЧСМ ќе игра меч на се или ништо викендов

Прочитај повеќе