Вести што го содржат тагот Кил

Анди Шмит: Фајнал фор во август? Тоа не може да биде!

Играчот на РНЛ смета дека е смешно Ф4 во Келн да се игра во август

Прочитај повеќе

Фајнал фор во Келн во август?!

Ако не се запре Корона, Вардар ќе биде европски шампион најмалку до крајот на август

Прочитај повеќе

РНЛ влезе во машината на Кил

Бундес лига: Кил чекор поблиску до шампионски пехар

Прочитај повеќе

БУНДЕС ЛИГА: Дали Гепинген го круниса Кил?

Флензбург „киксна“ кај аутсајдерот Гепинген

Прочитај повеќе

Вардар (веќе) не може да биде трет

Келце го отпиша Вардар од игра за трето место во групата

Прочитај повеќе