Вести што го содржат тагот Кил

Пак му донесоа конкуренција на Кузмановски

Магдебург најави дека нема да купува замена за Безјак, но купи

Прочитај повеќе

„Ништо“ од новиот Палмарсон

Кил се ослободува од Исланѓанецот

Прочитај повеќе

Кил едвај одеше по терен и загуби дома

Првиот фаворит за шампионската титула во Германија, ја има промашено формата

Прочитај повеќе

Аларм ја прекина битката на Штутгарт со Кил

Публиката е евакуирана, се чека расплет

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Како Ландин го спаси Кил

Монпеље имаше шут за реми против Кил, но овој пат херојот беше на спротивната страна

Прочитај повеќе