Вести што го содржат тагот Кил

РНЛ влезе во машината на Кил

Бундес лига: Кил чекор поблиску до шампионски пехар

Прочитај повеќе

БУНДЕС ЛИГА: Дали Гепинген го круниса Кил?

Флензбург „киксна“ кај аутсајдерот Гепинген

Прочитај повеќе

Вардар (веќе) не може да биде трет

Келце го отпиша Вардар од игра за трето место во групата

Прочитај повеќе

Кил го сруши Веспрем и остана прв

Кил е победник во групата „Б“ и директно се пласираше во 1/4 финалето

Прочитај повеќе

Кил опасно ослабен против Веспрем

Битката за првото место во групата не е решена

Прочитај повеќе