Вести што го содржат тагот Кил

Кил со 14 играчи против Вардар

Кил без два бека во однос на првиот меч од Скопје

Прочитај повеќе

Денеска, Вардар против Кил, каде да гледате?

Денеска во 19:00 часот почнува дуелот Кил - Вардар

Прочитај повеќе

Толедо „ин“, Шишкарев „аут“ за мечот со Кил

Бразилецот ќе заигра во пролетниот дел од Лигата на шампионите за Вардар

Прочитај повеќе

ВРЕМЕ Е ЗА ЛШ: Што го чека Вардар пролетва?

Три дена до стартот на вториот дел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Kил му се закани на Вардар

Кил е првиот тим што годинава победи во Хановер

Прочитај повеќе