Вести што го содржат тагот Кил

Кил го краде Перез де Варгас од Барса!

Германскиот клуб во обид да донесе врвен голман

Прочитај повеќе

Ф4: Кил или ПСЖ, Магдебург или Висла? Каде да гледате?

Денеска се играат првите реванш натпревари од 1/4 финалето на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Кил купува играч од „македонскиот“ мундијал

Кил заинтересиран за играч од кадетскиот мундијал во Македонија

Прочитај повеќе

Ни Ландин не е семоќен, ПСЖ пред портите на Келн

Кил е поразен на домашен терен, Висла се избори за реми

Прочитај повеќе

Кил без двајца шутери утре против ПСЖ

Продолжува ЛШ, утре се игра 1/4 финале

Прочитај повеќе