Вести што го содржат тагот Бараж

БАРАЖ ЗА СП: Комплетни резултати од баражите

Комплетни резултати од бараж натпреварите за пласман на СП 2023

Прочитај повеќе

Македонија со минус два ќе патува на реванш

Прв дуел од двомечот за пласман на СП 20203 меѓу Македонија и Украина

Прочитај повеќе

Украина ги отвори сите карти

Македонија и Украина утре ќе го одиграат првиот бараж натпревар за пласман на СП 2023

Прочитај повеќе

Бесплатен влез за Македонија - Украина

Натпреварот со Украина, во сабота во 19:00 нема да ве чини пари за влезница

Прочитај повеќе

Украина одбра претседател и го покажа составот за бараж со Македонија

Се ближи денот за првиот бараж за СП со Украина

Прочитај повеќе