Вести што го содржат тагот Катар

Барса купува пивот од Катар

Каталонците добија помош од својот легендарен екс тренер

Прочитај повеќе

Играа во Металург, сега заедно во Ал Араби

Катарскиот клуб сега има тројца црногорци во тимот

Прочитај повеќе

Кувајт ги „украде“ катарските ѕвезди

Кубанците се селат во нова блискоисточна држава

Прочитај повеќе

Вуко Борозан има нов клуб

Некогашниот бек на Вардар се сели на Блискиот Исток

Прочитај повеќе

Шундовски: Со Ал Рајан имавме разлчни сфаќања

Македонскиот тренер се врати од печалбата на Блискиот исток

Прочитај повеќе