Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Тамше: Против Вардар, овој пат, без кочници

Тренерот на ППД Загреб ќе се обиде да избегне реприза од ЛШ

Прочитај повеќе

Вардар одбра термин за Сегед

Вардар одбра термин за дуелот од 1/4 финалето на Лигата на шампионите што ќе се игра во Скопје

Прочитај повеќе

ВАРДАР ДОБИВА ПРОТИВНИК: Сегед или Висла?

Денеска ќе се комплетираат 1/4 финалните парови во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Вардар се прошета до 1/4 финалето

Вардар немаше никакви проблеми во 1/8 финалето. ППД Загреб во овој момент не е дораснат противник

Прочитај повеќе

Иде Вардар! Скопската фурија го однесе Загреб

ППД ЗАГРЕБ - ВАРДАР 18-27 (6-14)

Прочитај повеќе