Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Кил контролира, но Вардар не е отпишан

Кил има четири гола предност по првото полувреме

Прочитај повеќе

Денеска, Вардар против Кил, каде да гледате?

Денеска во 19:00 часот почнува дуелот Кил - Вардар

Прочитај повеќе

ВРЕМЕ Е ЗА ЛШ: Што го чека Вардар пролетва?

Три дена до стартот на вториот дел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Чаневски во трка за нај одбрана во ЛШ

Македонскиот голман влезе во Топ 4 одбрани во ЛШ

Прочитај повеќе

ЧСМ игра за спас на клубот

ЧСМ ќе игра меч на се или ништо викендов

Прочитај повеќе