Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Пoследниот танц на Вардар

Вечерва Вардар го игра последниот меч на домашен терен во ЛШ сезонава

Прочитај повеќе

На Сегед му се вратија повредените, со најсилен тим во Скопје

Унгарците со најсилен состав доаѓаат во Скопје

Прочитај повеќе

Тамше: Против Вардар, овој пат, без кочници

Тренерот на ППД Загреб ќе се обиде да избегне реприза од ЛШ

Прочитај повеќе

Вардар одбра термин за Сегед

Вардар одбра термин за дуелот од 1/4 финалето на Лигата на шампионите што ќе се игра во Скопје

Прочитај повеќе

ВАРДАР ДОБИВА ПРОТИВНИК: Сегед или Висла?

Денеска ќе се комплетираат 1/4 финалните парови во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе