Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Сегед го прати ПСЖ на дуел со Вардар?

Сегед се врати од минус шест и го победи големиот ПСЖ

Прочитај повеќе

Вардар по 1/8 финале, Мотор има повеќе проблеми

Денеска Вардар игра за 1/8 финале во ЛШ против тимот што има и поголеми играчки проблеми во моментов

Прочитај повеќе

Карачиќ се враќа на терен

Келце ќе биде значително посилен за мечот со Порто

Прочитај повеќе

Како ќе минат Веспрем во Порто и Келце во Монпеље

Гледајте денеска: Дерби меч во Португалија, дерби меч во Франција

Прочитај повеќе

Кил го избриша Вардар од трка за прво место

Кил уште еднаш високо го порази Вардар

Прочитај повеќе