Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Алушовски: Нема време за славење, не чека Порто

Нема опуштање во Вардар, следниот меч е блиску

Прочитај повеќе

Блокада за Мешков Брест во Келце, Веспрем не виде мака во ЛШ

Мешков Брест удри во ѕид во Полска

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: ЛШ дерби во Полска

Денеска продолжува Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЛШ меч за Карбеска и Илиева

Македонски арбитри во женската ЛШ

Прочитај повеќе

Тешки денови за „Ел Команданте“, ПСЖ пак загуби!

Францускиот великан има 0-2 во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе