Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Работник ќе игра со Татран, Бидасоа

Работник ги доби противниците во групата во Лигата на шампионите за следната сезона

Прочитај повеќе

Вардар против Монпеље, Работник против Савехоф

Вардар нема да игра против ПСЖ и Загреб, ќе игра против Монпеље.

Прочитај повеќе

Десет работи за ЛШ што можеби не сте ги приметиле

Десет занимливости од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

И Металург се пријави за вајлд карта за ЛШ!

Вардар е сигурен, а уште два клуба од Македонија аплицираа за настап во Евро-елитата

Прочитај повеќе

Ќе игра ли Работник во ЛШ? Ќе чекаме уште 10 дена

Сезоната заврши, календарот за следната е спремен

Прочитај повеќе