Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

ЖРК Металург планира да игра во ЛШ

ЖРК Металург е блиску до можноста да обезбеди спонзор покрај кого би играл и во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Душебаев се плаши дека ќе нема ЛШ!

Талант Душебаев стравува дали воопшто ќе се игра ЛШ

Прочитај повеќе

Шампионот Вардар е елиминиран од ЛШ!

ЕФХ донесе одлука за завршување на Евро-сезоната

Прочитај повеќе

БЛИЦ ВИДЕО: Како влезе Металург прв пат во ЛШ

Металург прв пат во група на Лига на шампиони влезе низ иглени уши

Прочитај повеќе

Ништо од 50:50, Скубе објави дека заминува

Словенечкиот плејмејкер е најновото заминување од Вардар

Прочитај повеќе