Вести што го содржат тагот Веспрем

Крај на кариера на уште еден играч на Веспрем

Се зголемува друштвото на ѕвезди што ја завршуваат кариерата

Прочитај повеќе

Место во Вардар, заврши во Франција

Романецот требаше да дојде во Вардар, но се изјалови трансферот

Прочитај повеќе

Начевски и Николов ќе судат во Келн

Македонската судиска двојка ќе дели правда на дуелот Веспрем - Келце

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Шоуто на Манасков со Флензбург

Манасков имаше свои пет минути

Прочитај повеќе

СТОИЛОВ: Ние сме Вардар, не се предаваме!

Барса е најтешкиот противник што можеше да го добие Вардар. Но, знаете веќе, како се станува шампион

Прочитај повеќе