Вести што го содржат тагот Ласло Наѓ

Ако можеше Парондо со Вардар да стане шампион...

Летната понуда засега не е нешто особено, па светлото на рефлекторите и натаму е кон Веспрем

Прочитај повеќе

Ласло Наѓ позитивен на корона

Ја откажа сопствената проштална средба

Прочитај повеќе

Ласло Наѓ ќе игра против Вардар во финалето

Двајца повредени во Веспрем, но еден од нив ќе игра

Прочитај повеќе

Веспрем го збриша Сегед, Наѓ се збогуваше

Веспрем има големи 11 гола предност пред реваншот во недела

Прочитај повеќе

Ласло Наѓ како резерва на СП

Најпознатиот унгарски ракометар ќе биде на трибините на почетокот на првенството

Прочитај повеќе