Вести што го содржат тагот Раул Гонзалез

Раул подели 28 дресови

Објавен поширокиот список на македонската репрезентација

Прочитај повеќе

Раул го скрати списокот

Раул Гонзалез го скрати списокот од 28, на 20 играчи. Првиот собир е во понеделник во Скопје

Прочитај повеќе

Дибиров: Раул за една ноќ направи тактика за ПСЖ

Руското крило вели дека Вардар се подготвува само за Монпеље, исто како лани што се подготвувал само за Барселона

Прочитај повеќе

Стоилов незвесен за Русија, но и за СЕХА Ф4

Столе Стоилов се пожалил на болки во препоните и ќе треба да одмори некое време

Прочитај повеќе

Раул: Почнаа подготовките за Романија

Македонската репрезентација ги почна подготовките за јунскиот бараж

Прочитај повеќе